Klimatyzacja do Domu

Klimatyzacja do domu Panda Automation

W klimatyzacji domowej liczy się przede wszystkim komfort oraz zdrowie użytkownika. Systemy klimatyzacji do zastosowań domowych to szereg rozwiązań zapewniających optymalne warunki temperatury i wilgotności powietrza przy równoczesnej dbałości o czystość powietrza i obniżony poziom szumów. Klimatyzaroty w standardzie wyposażone są w filtry usuwające z powietrza pyłki, roztocza, alergeny, nieprzyjemne zapachy a także bakterie i wirusy! Należy pamiętać, że klimatyzacja również szybko, skutecznie i przede wszystkim tanio może ogrzewać pomieszczenia, całkowicie zastępując instalacje CO.

Klimatyzacja do domu w zasadzie już w standardzie wyposarzona jest w łączność WIFI toteż sterowanie może odbywać się za pośrednictwem smartfona. Można włączyć klimatyzację wracając z pracy czy wakacji i już od przejścia przez próg cieszyć się przyjemnym chłodem.

Posiadamy w ofercie klimatyzatory większości popularnych marek przy czym oferujemy tylko urządzenia posiadające atest Państwowego Zakładu Higieny (PZH), wymagane prawem certyfikaty oraz aprobaty techniczne. 

Zapewniamy bezpłatną pomoc w doborze sprzętu oraz mocy chłodniczej/grzewczej. Działamy według zasady "Przyjedziemy, Zobaczymy, Wycenimy" 

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Formularz kontaktowy dostępny jest po naciśnięciu przycisku "WYŚLIJ ZAPYTANIE" po lewej stronie. Zawsze odpowiadamy!