Klimatyzacja Dla Przemysłu

Klimatyzacja dla przemysłu Panda Automation

Tego typu rozbudowane systemy klimatyzacji przeznaczone są dla większych powierzchni biurowych, budynków wielokondygnacyjnych, hal, magazynów, do sklepów wielkopowierzchniowych, hoteli, obiektów sportowych a także na potrzeby poprawnej pracy urządzeń technicznych w przemyśle. Klimatyzacja tego typu zapewnia właściwe warunki temperaturowe oraz wilgotnościowe niezbędne do pracy i komfortowego egzystowania człowieka a także optymalne parametry powietrza dla określonych procesów przemysłowych. 

Odpowiedni mikroklimat często jest warunkiem koniecznym dla właściwego przebiegu pewnych procesów technologicznych. Istotne jest określenie wymaganych parametrów powietrza w zakresie  temperatury, wilgotności względnej, tolerancji ich wahań a także czystości.

Bardzo wymagającą grupą odnośnie systemów klimatyzacji są serwerownie. Urządzenia tam instalowane pracują całą dobę przez 365 dni w roku przez co muszą cechować się wydajnością oraz przede wszystkim niezawodnością. Nie jest dopuszczalne aby z powodu awarii klimatyzacji urządzenia serwerowe wstrzymały pracę. W taki sposób może być również zaprojektowana klimatyzacja do sklepu choć zwykle nie jest to uzasadnione ekonomicznie.

Posiadamy w ofercie klimatyzatory każdego liczącego się producenta oraz każdego typu. Dbamy aby oferowane przez nas urządzenia posiadały wymagane prawem atesty, certyfikaty i aprobaty.

Pomagamy w doborze sprzętu oraz zapewniamy darmową kalkulację zapotrzebowania na moc grzewczą/chłodniczą wg zasady "Przyjedziemy, Zobaczymy, Wycenimy" 

Zapraszamy do kontaktu, na wszelkie pytania chętnie odpowiemy telefonicznie lub mailowo. Naciśnij przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE"!