Instalacje wody lodowej

Agregat wody lodowejInstalacja wody lodowej pozwala na centralne schłodzenie chłodziwa  krążącego w obiegu zamkniętym. Podobnie jak w instalacjia centralnego ogrzewania, tylko że z odwrotnym skutkiem energetycznym. Głównym elementem układu jest Agregat wody lodowej - to on odbiera ciepło z chłodziwa (wody lodowej). "Chłód" transportuje się za pomocą pompy poprzez system izolowanych rur do pomieszczeń chłodniczych, klimakonwektorów lub innych urządzeń przemysłowych wymagających wydajnego chłodzenia.

Niewielkie systemy wody lodowej wykonujemy zwykle w technologii rur z tworzywa sztucznego zgrzewanych metową termooporową. Większe systemy o mocy chłodniczej kilkadziesiąt KW wykonujemy w oparciu o rury stalowe spawane metodą TIG.

Woda lodowa - armaturaWykonujemy instalacje na podstawie projektów własnych oraz dostarczonych przez klienta. Wykonujemy również przeróbki oraz rozbudowy istniejących systemów.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne oraz wstępne wyliczenia według zasady "Przyjedziemy, Zobaczymy, Wycenimy" 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny po naciśnięciu przycisku "WYŚLIJ ZAPYTANIE".