Instalacje wody lodowej

Agregat wody lodowejInstalacja wody lodowej pozwala na centralne schłodzenie chłodziwa  krążącego w obiegu zamkniętym. Podobnie jak w instalacjia centralnego ogrzewania, tylko że z odwrotnym skutkiem energetycznym. Głównym elementem układu jest Agregat wody lodowej - to on odbiera ciepło z chłodziwa (wody lodowej). "Chłód" transportuje się za pomocą pompy poprzez system izolowanych rur do pomieszczeń chłodniczych, klimakonwektorów lub innych urządzeń przemysłowych wymagających wydajnego chłodzenia.

Niewielkie systemy wody lodowej wykonujemy zwykle w technologii rur z tworzywa sztucznego zgrzewanych metodą termooporową. Większe systemy o mocy chłodniczej kilkadziesiąt kW wykonujemy w oparciu o rury stalowe spawane metodą TIG.

Woda lodowa - armaturaWykonujemy instalacje na podstawie projektów własnych oraz dostarczonych przez klienta. Wykonujemy również przeróbki oraz rozbudowy istniejących systemów.

Zapewniamy bezpłatne doradztwo techniczne oraz pomoc w opracowaniu koncepcji systemu.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz kontaktowy dostępny po naciśnięciu przycisku "WYŚLIJ ZAPYTANIE".