Wentylacja - Informacje ogólne

Wentylacja, systemy wentylacji

Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu rozbudowanych systemów wentylacji mechanicznej dla obiektów handlowo usługowych oraz przemysłowych.

Oferujemy systemy oparte o dedykowane centrale wentylacyjne z odzyskiem ciepła, wyposażone w nagrzewnice oraz chłodnice glikolowe lub z odparowaniem bezpośrednim jak również systemy klimatyzacji kanałowej.

Zapewniamy pełne doradztwo techniczne oraz wsparcie na każdym etapie inwestycji. Instalacje wentylacyjne wykonujemy od projektu poprzez fizyczny montaż i rozruch aż po obsługę serwisową.

Systemy wentylacji wykonujemy także dla obiektów mieszkalnych oraz tzw. małej gastronomii. Jesteśmy otwarci na nietypowe rozwiązania wg indywidualnych potrzeb Klienta. 

W Naszej ofercie znajdują się urządzenia wszystkich wiodących producentów. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają wymagane atesty, certyfikaty oraz aprobaty techniczne. 

Możliwości współczesnych systemów wentylacji

Współczesne systemy wentylacji to nie tylko wymiana powietrza ale również klimatyzacja, ogrzewanie, filtracja, a także znaczne oszczędności w ogrzewaniu dzięki tzw. rekuperacji. Prawidłowo dobrany system to odpowiednia wilgotność, temperatura oraz czyste, zdrowe i świeże powietrze, bez hałasu i przeciągów. 

Wentylacja usuwa z powietrza szkodliwe dymy, gazy, bakterie, grzyby i kurz. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z nami telefoniczne lub naciskając przycisk "WYŚLIJ ZAPYTANIE" po lewej stronie.